Social Icons

Újra

Több mint egy év szünet után újra indul a blog és megpróbálom meglehetősen szubjektíven (persze, az objektivitás igényével) véleményezni azokat a filmeket, könyveket és színházi előadásokat, amik hatással vannak rám.

A forma nem változik, továbbra is marad a spoiler és (ha érdemes) a szerepjáték-, vagy játék specifikus ajánlás. Ez a blog továbbra sem közszolgálati, hanem magánvélemények tárháza.

Újdonság, hogy a nagyobb, kifejtős cikkek mellett bevezetésre kerül az Acsargó kategória, amiben legfeljebb egy-két bekezdés erejéig boncolgatok. Abszolút szubjektíven.

Remélem, harmadik nekifutásra sikerül tovább tolni az ipart.
 

Hitvallás

1. Legyen véleményed!
2. Állj ki érte!
3. Hallgasd meg másokét!
4. Használd fel vagy vesd el!
5. Kezd előlről!

Kíváncsiak