Social Icons

Változások

Mivel lassan másfél éve nem írtam ide semmit, ezért ésszerű lenne lezárni ezt a „majd én megmondom arcba” próbálkozást és emelt fővel továbbállni.

Ehelyett megpróbálkozom egy újrakezdéssel, mégpedig abból az apropóból, hogy mind a személyes kíváncsiságom, mind az egyéb irányú érdeklődésem miatt mostantól igyekszem igen sok filmet és könyvet pótolni, hogy szerteágazó, ám felettébb sekélyes műveltségemet fejlesszem.

A személyes kíváncsiság kérdése egyszerű: végignézem a Wikipedián minden év filmtermését (az egyszerűség kedvéért a mainstream taknyot, igen) és kiválogatom belőle azokat, amik érdekelnek.
2001-től haladok visszafelé, csak a tavalyi évből van vagy hatvan film, ami érdekel. Ha minden évben lesz ennyi, akkor az kb. 3-6000 film, amit meg kéne nézni.
Unatkozni nem fogok.

Az egyéb irányú érdeklődés kb. azt jelenti, hogy más aspektusokból is megvizsgálom az adott alkotást.
Ez jelenleg azt jelenti, hogy:
  1. mivel esztétika-buzi vagyok, ezért néha ki fogok emelni pár dolgot, ami a szemnek kellemes.
  2. mivel World of Darkness-t mesélek, ezért néha ki fogok emelni pár dolgot, ami miatt forrásanyagként érdemes megtekinteni / elolvasni az adott művet.
  3. emellett vagy a saját (fantasy) világomat reszelgetem, vagy World of Warcraft-ozom, vagy a The Sims 2-vel játszom, tehát várható néhány megjegyzés ezekhez kapcsolódóan is.

Szóval, mindent összevetve, igyekszem még szubjektívebb lenni.
De legalább nem rabolni feleslegesen a helyet az interneten.

Jó szórakozást... már ha érdekel ez még valakit.
 

Hitvallás

1. Legyen véleményed!
2. Állj ki érte!
3. Hallgasd meg másokét!
4. Használd fel vagy vesd el!
5. Kezd előlről!

Kíváncsiak